Chtějí Vaše děti zlepšit angličtinu již v útlém věku a zároveň zažít i báječné léto v prostředí Irska? Dublin je tím pravým místem! Letos máme v nabídce rovnou dvě varianty - individuální kurz nebo speciální skupinový kurz pro děti již od 14 let, a to i se zajištěným doprovodem naší společnosti. Bohaté hlavní město Dublin na Vás dýchne příjemnou a přátelskou atmosférou na každém kroku. Kromě poznávání kultury a studia se lze zaměřit i na sportovní aktivity jako jsou rugby (4 odpoledne týdně) nebo golf (3 odpoledne týdně).

Název školy: CES - Kurz pro juniory

Národnostní složení: Japonsko, Polsko, Švýcarsko, Rakousko, Česká Republika, Kazachstán, Francie, Itálie, Rusko, Německo, Maďarsko, Čína, Španělsko

Nejnižší věk studenta: 14

Maximum studentů ve třídě: 15

Průměrně studentů ve třídě: 12

Délka lekce: 45 min.

GE levels: 6

Měna: EUR

Aktuální kurz 1 EUR = 25.75 Kč


KURZ2 TÝDNY
3 TÝDNY
Junioři - individuální, letní sezóna, obecná angličtina (20 lekcí/týd.)
(20 lekcí/týden, hostitelská rodina, plná penze)
1 199 EUR
30 874 Kč
1 738 EUR
44 754 Kč
Junioři - kurz s doprovodem (16.-29.7.)
(20 lekcí/týden, ubytování v hostitelské rodině, plná penze, odpolední program)
1 035 EUR
26 651 Kč
-

Ceny zahrnují: daný jazykový kurz, rozřazovací test, orientační tour školy, ubytování v rodině, plnou penzi, studijní materiály, aktivity a víkendová exkurze, certifikát o zakončení kurzu a vyzvednutí na letišti Dublin.

Ostatní možné poplatky: kurz zaměřený na Rugby, Golf nebo tzv. CES Fame Academy (zaměření na muzikál) - ceny na vyžádání v kanceláři 

Nástupní termíny:  jazykové kurzy začínají každé pondělí.

Letní sezóna: 20.6. - 19.8.2016

 

Na školu také pořádáme skupinový pobyt s doprovodem v termínu 16. - 29.7.2017!

Dohled supervizora Alfa Agency po celou dobu pobytu.

 

Název kurzu Lekcí/t. Délka Cena Nástupní termíny
TEST 101010 hodina100 EUR/hodina
věk studenta: 10 - 10 studentů ve skupině: 10 (maximálně 10)

Centre of English Studies je rodinná škola s dlouholetou tradicí a zcela oddaným personálem. Studentům se věnují s nadšením a pozorností, která se musí odrazit ve Vašem zážitku z jejich škol. Dublin je vůbec první město, kde byla CES založena. Nádherné město, které v sobě kombinuje přátelskou irskou atmosféru s jedinečnou historií a nábojem moderního velkoměsta. I přes velikost si město udrželo svoji útulnost a je ideálním místem pro mladé studenty, kteří chtějí objevovat život velkého města v bezpečném prostředí.

Juniorský letní program pořádá CES na místní střední škole, která je kousek od centra Dublinu. Škola hostí přes léto juniory z celého světa a poskytuje jim své bohaté zázemí. Kromě kurzů angličtiny tady CES pořádá aktivity a společenský program. Budova školy má mimo jiné také speciální umělecké učebny a hudebnu, stejně jako sportoviště. Chcete si vyzkoušet stále populárnější rugby? Tohle je rozhodně to pravé místo!

V průběhu hodin se lektoři u mladších studentů soustředí hlavně na mluvení a poslech jako základní komunikační pilíře. Děti se učí nejen pomocí tradiční práce s učebnicí, ale také prostřednictvím projektů, prezentací a scének. Český doprovod se věnuje dětem od setkání na letišti až po opětovné předání rodičům po návratu. Studenti jsou ubytováni s dětmi z jiných zemí, aby pokud možno co nejvíce mluvili anglicky. Je tu ale vždy někdo, kdo jim na vše odpoví v češtině a na koho se mohou s čímkoliv obrátit.

 

Ukázka školy Ukázka programu

 

       

                          

                  

 

Video o škole zde

 

 

Letní pobyt pro mládež 12-17 let 

Pokud by Vaše dítko rádo vyjelo na letní kurz angličtiny do zahraničí, ale dosud takovou zkušenost neabsolvovalo, skupinový kurz s doprovodem bude tou správnou volbou pro něj i pro starostlivé rodiče. Vaše dítě tak nebude samotné, ale vyrazí na pobyt s další skupinkou stejného či přibližného věku, a to navíc s českým doporovodem! Škola Centre of english studies umožňuje tento pobyt dětem ve věku 12-17 let.

Rozsah výuky anglického jazyka je 20 vyučovacích hodin týdně.

 

KDY: dva týdny v termínu 16. - 29.7.2017

Cena: 27 945 CZK (1 035 EUR)* 

*závazná je cena v EUR dle aktuálního kurzu

Cena zahrnuje:

  • 20 lekcí týdně, pondělí - pátek (1 lekce - 45 min.)
  • studijní materiály, certifikát o zakončení kurzu
  • ubytování v hostitelské rodině, sdílený pokoj (2-3 studenti), plná penze
  • vyzvednutí a odvoz na letiště
  • všechny registrační poplatky a taxy škole
  • jeden celodenní výlet
  • doprovodný program - sportovní aktivity, lokální výlety, společenské aktivity 

Dvoutýdenní skupinový kurz navíc zahrnuje dohled supervizora Alfa Agency po celou dobu kurzu.

Letáček ke stažení najdete zde

Jazykový kurz pro juniory

Prázdniny strávené ve společnosti mezinárodních kamarádů a v prostředí přímořského irského městečka? Ideální plán na letošní léto, jak si zdokonalit jazykové znalosti! Škola Centre of English Studies je rodinnou školou s dlouholetými zkušenostmi, kde se budou Vašim dětem věnovat s veškerou péčí. Dopoledne se děti zaměří na studium, odpoledne a navečer je pro ně připraveno spoustu nejrůznějších aktivit jako výlety do okolí, sportovní či kulturní aktivity a o víkendu jednodenní exkurze! Kurz je určen pro studenty ve věku 12 až 17 let. Základní balíček obsahuje 20 lekcí výuky angličtiny týdně (pondělí - pátek), studijní materiály, certifikát o zakončení kurzu, ubytování v hostitelské rodině po dvou nebo po třech s dalšími mezinárodními studenty, plná penze, vyzvednutí a odvoz na letiště a všechny registrační poplatky škole.

 

Navíc nabízíme další speciální kurzy!

V centru Mount Temple máte možnost využít zaměření na rugby (4 odpoledne týdně) nebo na golf (3 odpoledne týdně).

   

 

V centru Mercy College je možnost zajistit tzv. CES Fame Academy (3 odpoledne týdně) - zaměřeno na muzikálový program.

 

 

 Ceny těchto programů na vyžádání v kanceláři.