Seznam novinek

ALFA TIP - oblíbené pracovní pozice pro program WORK & TRAVEL USA

Program Work & Travel USA je stále jedním z nejoblíbenějších způsobů cestování a práce pro vysokoškoláky. Přes léto můžete pracovat i cestovat v Americe a pak se vrátit zpátky do školy. Možností programu a pracovním nabídech je spousta, a tak se Alfa tým rozhodl Vám představit ty nejvíce populární pracovní pozice a hlavně typ programu, u kterého se setkáte přímo s americkým zaměstnavatelem u nás v ČR! Počet míst je omezen a datum setkání se zaměstnavatelem se blíží, tak neváhejte a kliněte pro více info!

Celý článekPřednášky v kancelářích Alfa Agency

Hned na začátek nového roku pro Vás připravujeme hned několik přednášek o možnostech studia v zahraničí. Připravujeme pro Vás přednášky na o možnosti studia na středních školách v zahraničí, o programu Work & Travel USA a také o práce, cestování a studiu v Austrálii. Všechny přednášky budou jak v Praze, tak v Brně, na jednu se můžete dokonce těšit i v Bratislavě.  Veškeré přednášky jsou i na Facebooku, tak se učitě přidejte a sledujte aktuální informace! Pro více informací otevřete celý článek. Budeme se na Vás těšit! 

Celý článekPřejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok 2018

Tímto bychom chtěli poděkovat všem za úspěšný rok 2017 a doufáme, že do nového vkročíme stejně dobře, jako do toho letošního. Také bychom všem chtěli popřát hezké Vánoce plné pohody strávené ve společnosti těch nejbližších. V pátek 22.12. a v období mezi svátky jsou obě naše kanceláře zavřené, ale budeme se na vás těšit v lednu. 

Celý článekVeletrhy máme úspěšně za sebou!

Máme po veletrzích jak v Brně tak v Praze a tímto bychom chtěli poděkovat za obrovskou účast, úžasnou atmosféru a super spolupráci. Také známe vítěze soutěže o pobyt na Maltě - blahopřejeme Kláře Košuličové z Brna! 

Celý článekPřátelé,  jsme tu s Vámi a pro Vás, již dlouhých 20 let. Já sám jsem strávil pracovní rok zahraničí v roce 1996, ve Velké Británii, v době, kdy jsme nebyli ještě členy EU a kdy nebylo jednoduché se na "západ" za zkušenostmi dostat. Prakticky od svého návratu, od roku 1997/1998, se snažíme umožnit vycestovat do zahraničí každým rokem desítkám a stovkám mladých (a nejenom mladých) lidí. Za tu dobu již s námi vycestovalo několik tisíc studentů a cestovatelů. Je to něco, co mě a můj tým nabíjí, něco co mě drží stále na "mladické" vlně. Je úžasné vidět vás všechny růst a posouvat se vpřed, a to právě i díky vašim / našim zahraničním zkušenostem. 

Celý článekJedinečný sportovní zážitek a studium v Austrálii!

Východoaustralské Gold Coast pořádá příští rok v dubnu již XXI. ročník Commonwealth Games. Tato jedinečná akce je největší sportovní událostí světa! Zažijte neopakovatelnou atmosféru a spojte studium v Austrálii s něčím jedinečným.

Celý článekAustrálie - jak si splnit sen?

Chtěli byste si vyzkoušet život hlavou dolů nebo se dozvědet jen něco nového o Austrálii či Novém Zélandu? Rádi pomůžeme!  KDY? STŘEDA 16.8. 2017, 16:00 KDE? Kanceláře Alfa Agency, Brno & Praha  

Celý článekWork and Travel USA! POSLEDNÍ volné pozice!

Stále přemýšlíš, co budeš dělat toto léto? Už se blíží uzávěrky přihlášek na program Work and Travel v USA! A co můžeš od tohoto programu očekávat? - nezapomenutelné léto plné zážitků, nových zkušeností, kamarádů a zlepšení angličtiny. Kdy jindy, když ne teď? 

Celý článekAustralský a Novozélandský Den 2017!

Láká vás daleká Austrálie a Nový Zéland? Potřebujete ale rady a tipy, jak si vše zařídit, jaké koupit letenky apod.? Chystáte se letos žádat o Working Holiday víza na Nový Zéland? Pomůžeme vám vše zařídit! Přijďte 22. února v Brně nebo 23. února v Praze na Australský a Novozélandský Den!

Celý článekSlavíme již 20 let na trhu!

V rámci oslav nabízíme rok na střední škole v zahraničí za jedinečné ceny!

Celý článekHOT NEWS in ALFA - Nový katalog pobytů pro juniory je tu!

Letní prázdniny jsou za dveřmi, právě teď je nejvyšší čas naplánovat dětem nezapomenutelnou dovolenou! S radostí představujeme náš NOVÝ KATALOG pro teenagery - Jazykové kurzy pro mládež 2017/18, spousta destinací po celém světě!

Více informacíČtěte aktuální občasník Alfa Agency

13.6.2016 / Objevte Maltu, stejně jako Alfa! Přijďte na setkání studentů již tento týden! Krásné odpoledne přeji všem cestovatelům,  minulý týden se tým Alfa Agency vydal na Maltu. Rádi bychom vám předali naše získané zkušenosti, rady, tipy a doporučení nejen ze škol, které jsme na Maltě navštívili.

Celý článekAustrálie - zásadní změny ve vízovém procesu (studentská víza).

Austrálie zavádí k 1.7.2016 zásadní změny a novinky ve vízovém procesu. Těm z Vás, kteří přemýšlí o studiu v Austrálii v dohledné době, doporučujeme podat žádost před výše uvedeným datem.

Celý článekPlánujš pobyt v Austrálii? Staň se naším AMBASADOREM u protinožců!

Plánujete v dohledné době pobyt v Austrálii? Jste kreativní, akční, samostatní? Chcete s Alfa Agency aktivně spolupracovat při svém pobytu v Austrálii? Teď máte možnost. Napište nám nebo zavolejte

Celý článekAlfa tým objevoval Austrálii!

Alfa tým ve složení Aleš a Pavlína pro Vás objevovali Austrálii! A co pro Vás zjistili? Čtěte dále!

Celý článek